Завантаження карти ....

Ярослав Ярошевський

Мобільний
+380963575977

Спеціальність

Автор

Ярослав Ярошевський

Про себе

Старими фотографіями я цікавився давно, ще певно у дитинстві – вони так гарно горіли у грубці… Одному Богові відомо скільки цікавих знимок тоді згорло через дитячі пустощі.
Наступного разу старими фото зацікавився десь наприкінці 2012, коли мені показали відсканований альбом поляка українського походження Maciej Niedzwiedz. Тоді ми з мамою дуже довго розглядали ті знимки і вишукували знайомі місця.

Але найбільшим поштовхом став проект Transimperia – Мандрівка Старим Кордоном, коли вони минулого року почали викладати у Facebook просто величезну кількість старих фото Галичини. Тоді ж і попались на очі цікаві старі фото Теребовлі. Дещо пошукав в Інтернет, почитав, знайшов ще кілька цікавих знимок і теж опублікував у Facebook – багато людей відреагували на старі знимки схвально. 

Та у пошуках старих знимок знаходиться багато джерел, і особливо в соціальних мережах, де люди просто знаходять якесь фото, завантажують його без будь-якого опису, а часто з зовсім неправильним описом чи датуванням знимки. 

Тоді ж виникла ідея збирати цифровий архів старих знимок і заносити до знимок додаткову інформацію – роки, фотографа, джерело фото. І ось, на Різдво, 8 січня 2017 року, з’явився цей сайт-архів старих знимок Теребовлі і околиць.

Contact

Знимки дописувача